Віталій Касько став партнером ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Він очолить практику кримінального права

Він очолить практику кримінального права

За результатами зборів партнерів адвокатське об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» повідомляє про приєднання до партнерства пана Віталія Каська, який очолить практику кримінального права.

З 2004 року пан Касько є консультантом Ради Європи та інших міжнародних організацій у сфері кримінальної юстиції та захисту прав людини. З вересня 2015 року — член Виконавчого комітету Міжнародної асоціації прокурорів (IAP), а з квітня 2016 року — член Правління міжнародної громадської організації по боротьбі з корупцією Transparency International Україна. З 2015 року є членом Конституційної комісії. До лютого 2016 року пан Касько був заступником Генерального прокурора України.

«Завдяки високим етичним та професійним стандартам роботи, наше адвокатське об’єднання має бездоганну репутацію вже 25 років поспіль. Ми віримо, що спільно з Віталієм, який бачив кримінальний процес в Україні по різні його сторони, ми зможемо розвинути практику кримінального права, яка перевищуватиме очікування українських та міжнародних клієнтів, орієнтованих на високоякісні юридичні послуги. Як нещодавно влучно зауважив відомий американський дипломат Деніел Фрід, Values Have Power. Ми зміцнюємо нашу практику кримінального права для того, щоб гарантувати клієнтам фірми захист їхнього ціннісного вибору усіма доступними правовими методами», — зазначив Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери».

«Я вірю в те, що ми маємо продовжувати боротьбу за високі ідеали та цінності, які об’єднали нас під час Майдану. Для мене честь приєднатися до адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» та разом продовжувати роботу над становленням верховенства права в Україні, розвиваючи відповідальний юридичний бізнес», — сказав Віталій Касько, партнер «Василь Кісіль і Партнери».

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика