ДПС затвердила план податкових перевірок 2021

Державна податкова служба затвердила План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік.

Відповідно до Розділу I плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб» планується здійснити 4060 перевірок.

Розділ II плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» передбачає 209 перевірок у 2021 році.

Згідно із Розділом III плану-графіка заплановано 1664 документальні планові перевірки фізичних осіб.

Розділ IV плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачає 355 перевірок.

Податкові канукули та виплати ФОПам — не звільняють підприємців від обов’язкового подання звітності. Отримайте найпростіший сервіс формування і подання звітів для ФОП усього за 338 гривень на рік.

Податківці по-новому формуватимуть план проведення документальних планових перевірок

Получайте быстрый доступ к основным инструментам для работы юриста и бухгалтера с системами ЛІГА:ЗАКОН со скидками до -60%.

Полный источник систематизированной, достоверной правовой информации с удобным интерфейсом для быстрого поиска и легкого анализа. Система позволяет принять правильные решения на основе аналитической, консультационной и нормативно-правовой информации. Успейте выбрать решение для себя по ссылке.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *