Зона вільної торгівлі з ЄС: плюси та мінуси для України

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо збільшення переваг та мінімізації негативних наслідків створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом для економіки України. Відповідне розпорядження схвалено на засіданні Уряду 15 червня ц.р.

Головним завданням у відносинах між Україною та ЄС є забезпечення успішного проведення переговорів щодо укладення Угоди про асоціацію, включаючи питання створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ).

Створення ЗВТ сприятиме запровадженню в Україні європейських норм і стандартів у всіх сферах життєдіяльності суспільства, розширенню збуту українських товарів. Разом з тим, процес утворення ЗВТ потребує активізації роботи з адаптації законодавства України до законодавства ЄС, проведення реформ в окремих секторах економіки, зокрема орієнтованих на експорт, а також підвищення рівня інформаційного забезпечення діяльності вітчизняних суб’єктів господарювання в нових економічних умовах.

Прийняття розпорядження надасть можливість здійснити комплекс заходів, спрямованих на збільшення переваг та мінімізацію негативних наслідків від створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Реалізація плану заходів щодо збільшення переваг та мінімізації негативних наслідків створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом для економіки України не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України. Їх виконання здійснюватиметься у межах відповідних бюджетних призначень, передбачених Держбюджетом на 2011 рік та відповідні роки, а також інших джерел не заборонених законодавством.

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика