Нацбанк виявив шахрайський сайт, що видає себе за Систему BankID НБУ

Нацбанк попередив про можливі випадки створення шахрайських сайтів, що намагаються видати себе за Систему BankID НБУ.

«Так, вже маємо факт виявлення подібного шахрайського сайту, де зловмисники пропонували  користувачам залишити на сайті інформацію про платіжні карки та фінансовий номер телефону. Наразі цей сайт заблоковано», — йдеться в повідомленні.

Як розпізнати шахрайство?

    Система BankID НБУ та її сайт не вимагають збору будь-якої інформації від користувачів. Національний банк не збирає і не зберігає персональні данні громадян, зокрема номери телефонів і тим більше — платіжних карток. Система лише забезпечує передавання персональних даних користувача в зашифрованому вигляді від його банку до надавача послуги.

    Взаємодія відбувається виключно між тими порталами послуг, які належать учасникам системи. Докладний перелік учасників системи міститься тут. 

    Національний банк просить користувачів бути обачними та ретельно перевіряти інформацію. Зокрема, сторінки в мережі Інтернет, які належать Національному банку України, розміщуються виключно на державному домені gov.ua.

    Як користуватися Системою BankID НБУ — дивіться за посиланням.

Кризові умови потребують від бізнесу посиленої уваги до законодавчих змін. Незамінним рішенням у портфелі кожного юриста є онлайн-система ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Почніть користування прямо зараз, щоб отримати доступ до нормативно-правової та довідкової інформації зі зручним пошуком та конкретними алгоритмами дій у типових ситуаціях.

Читайе також: Гарантію на товар можна отримати через інтернет: набув чинності Закон

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *