Нові правила розмитнення євроблях (інструкція)

08.11.2018 Верховна Рада ухвалила законопроекти № 8487 і № 8488, якими детально регламентовано порядок розмитнення «євроблях» в Україні. Нові правила розмитнення авто з єврономерами поширюються на всі автомобілі з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України як до прийняття нових законів про легалізацію транспортних засобів з іноземними номерами, так і після внесення змін до Податкового кодексу.

Розмитнення євроблях за новими правилами, з метою подальшого отримання української реєстрації, є абсолютно невигідним для більшості власників машин. Вартість легального розмитнення автомобіля з єврономером включає такі обов’язкові платежі:

    акцизний збір (90-денний пільговий період) податок на додану вартість (ПДВ) пенсійний збір (3%) ввізне мито

За ігнорування нових вимог до легалізації «євроблях» в 2019 році на водіїв чекають драконівські штрафи. Наприклад, за використання нерозмитненого автомобіля, завезеного в Україну в режимі «транзит» або «тимчасове ввезення», автовласникові доведеться сплатити штраф до 170 тисяч гривень.

Калькулятор розмитнення євроблях

Розмір акцизного збору = базова ставка × коефіцієнт двигуна × коефіцієнт віку

Формула розрахунку суми акцизу при розмитненні бензинового авто (суму вказано в євро)

Формула розрахунку суми акцизу при розмитненні дизельного авто (суму вказано в євро)

Процедура розмитнення євробляхи

З чого почати процедуру легалізації і куди звертатись?

Перший крок. Для легалізації машини з європейською реєстрацією власник автомобіля повинен звернутися до територіального органу ДФС (митниці). Розмитнити євробляху можна через митного брокера, але деякі автовласники звертаються на митницю особисто — вважають, що користуватися послугами брокерів не обов’язково.

Перелік документів, необхідних для розмитнення євробляхи:

    техпаспорт на машину
    (реєстраційний документ) договір купівлі-продажу або генеральна довіреність
    (документи для підтвердження права власності на автомобіль)

Зверніть увагу! Для початку процедури розмитнення слід мати достатньо коштів для сплати митних платежів.

Другий крок. Після легалізації авто у Державній фіскальній службі України власнику транспортного засобу необхідно звернутись до сервісного центру МВС (МРЕО).

Для отримання українських номерів власникові євробляхи потрібні такі документи:

    договір продажу-купівлі, довідка-рахунок чи генеральна довіреність документ, який підтверджує факт розмитнення авто сертифікат відповідності конструкції ідентифікаційний код паспорт

Під час оформлення автомобілю в сервісцентрі МВС вимагають сплатити податок до Пенсійного фонду (збір до ПФ). Крім того, у МРЕО проводиться обов’язкова експертиза «євробляхи» на предмет підробки номерів кузову і двигуна, та звірка VIN-коду з реєстраційними документами на автомобіль.

Встигніть легалізувати транспортний засіб, розмитнити «євробляху» і отримати український номер за пільговим акцизом до 25 травня 2019 року!
Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика