Образец жалобы, на товар ненадлежащего качества.

Головне Харківське обласне управління

у справах захисту прав споживачів

61022 м. Харків, вул. Сумська,45

Адреса:
Телефон:

 

СКАРГА

Я « » _________ 2012 року о ______ годині придбав у магазині «_____________» ряд товарів, серед яких _______________________, що підтверджується фіскальним чеком №___________ (копія додається). Лише вдома цього ж дня я помітив, що товар пошкоджений. Наступного дня я прийшов у магазин, щоб обміняти товар неналежної якості на аналогічний товар належної якості, товар я не використовував та товарний вигляд його було збережено. Представнику магазину я повідомив зміст свого звернення, показав фіскальний чек, а також пошкоджений товар __________, просив поміняти мені проданий товар неналежної якості на аналогічний товар належної якості.

Однак, у задоволенні моєї вимоги мені було відмовлено на тій підставі, що це не передбачено законодавством, і що цей товар _________________ не відноситься до товарів, які підлягають обміну.

Такі дії представника магазину «______________» протиправні та грубо порушили мої законні права споживача.

Відповідно до статті 4 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі — Закон) споживачі під час придбання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на захист своїх прав державою; належну якість продукції та обслуговування, відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною продукцією або продукцією неналежної якості. Відповідно до ч. 1 статті 6 Закону продавець зобов’язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію.

Стаття 8 Закону передбачає, що продавець зобов’язаний прийняти товар неналежної якості у споживача і задовольнити його вимоги. За наявності товару вимога споживача про його заміну підлягаєнегайному задоволенню.

Представник магазину всупереч законодавству не лише не поміняв мені пошкоджений товарна аналогічний якісний, а ще ввів мене в оману, повідомляючи неправдиву інформацію щодо положень законодавства, переконував, що пошкоджений товар — це товар, який не підлягає обміну по законодавству. Така інформація не відповідає дійсності, оскільки відповідно до статті 9 Закону Кабінет Міністрів України затверджує перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню), лише належної якості. Більше того, в Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого постановою КМУ від 19 березня 1994 р., взагалі не вказана.

Це підтверджує той факт, що вимоги споживача щодо заміни товару неналежної якості підлягають безумовному задоволенню, а дії представника магазину були спрямовані на те, щоб мене змусити піти без задоволення моїх вимог та залишити мені зіпсований товар, хоча я за нього заплатив як за якісний.

Вважаю, що представник магазину «___________________» грубо порушив мої права як споживача, своїми діями ввів мене в оману щодо захисту моїх прав споживача, а тому керуючись ст. ст. 4, 6, 8, 23 Закону України «Про захист прав споживачів»,

ПРОШУ:

1. Захистити мої права як споживача та вжити заходи впливу до посадових осіб магазину «_______________» щодо усунення порушення мої прав та негайного обміну проданого мені товару неналежної якості на аналогічний якісний за рахунок продавця.

2. Притягнути до відповідальності винних посадових осіб магазину «____________» за порушення прав споживача.

3. Про розгляд скарги та вжиті до порушника заходи впливу повідомити мене письмово.

У разі залишення моє скарги не розглянутою , я буду змушений звернутися до органу вищого рівня, прокуратуру і суд для залучення, винних у цьому осіб, до дисциплінарної та іншої відповідальності передбаченої законодавством України.

Додаток:

Копія фіскального чеку №___________.

19 сентября 2013 _________________

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика