Подано петицію про відновлення компенсації з Державного бюджету витрат працедавців на збереження середнього заробітку призванних працівників під час дії особливого періоду

              Подано  електронну петицію Президенту України   щодо відновлення компенсації з Державного бюджету працедавцям витрат на збереження середнього заробітку працівникам призваним до Збройних Сил України, передбачену ч. 3 ст. 119 КзпП України, на весь час дії особливого періоду з 17.04.2014 року по дату його закінчення. З 01.01.2016 року по цей час ці витрати не компенсуються. Підприємці самотужки несуть на собі тягар цих витрат. За даними Державної служби статистики України фактична середня чисельність найманих працівників за даними 2017 року на середніх підприємствах складає 17 чоловік, на малих підприємствах — 5 чоловік, у фізичних осіб-підприємців до 2 чоловік.
             При призові одного працівника з цих підприємств, за умови однакової заробітної плати усіх працівників суб’єкти підприємницької діяльності несуть додаткові витрати у розмірі:
— Середні підприємства – 5,8 % фонду оплати праці;
— Малі підприємства – 20% фонду оплати праці;
— Фізичні особи підприємці – до 50% фонду оплати праці
             Ситуація приводить до того, що у разі призову на військову службу лише однієї особи, малий та середній бізнес несе додаткові витрати від 5,8% до 50% фонду оплати праці, що є неспівмірним з їх фінансовими можливостями.
             Ситуація, що склалася на сьогодні приводить до нерівномірного та несправедливого розподілу витрат між юридичними особами на фінансування гарантій передбачених ч. 3 ст. 119 КЗпП України. При цьому юридичні особи у рамках своєї діяльності сплачують податки і збори до Державного бюджету України.

Підтримати петицію можна за посиланням.  

https://petition.president.gov.ua/petition/53690?fbclid=IwAR0ku6ZQ-GM1i6yP_94nMrNg0vPu81MdDr7_zPoYvn6t5BQMzPZnf0gnbXw

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика