Позачерговий З’їзд адвокатів відбудеться 26 квітня

28 лютого на засіданні Ради адвокатів України було прийнято рішення про проведенні 26 квітня 2014 року позачергового З’їзду адвокатів.

За словами Лідії Изовитовой, Глави Національної асоціації адвокатів України, юридичною основою для проведення позачергового з’їзду є написання Валентином Загарией заяви про усунення його з посади.

Нагадаємо, що на засідання Ради адвокатів України прибула група адвокатів у супроводі активістів «Правового сектора», які зажадали у керівництва адвокатського самоврядування підняти питання про скликання позачергового З’їзду. Причиною вимоги, на їх думку, послужили: пасивна позиція Радого із захисту адвокатів, проти яких застосовувалися санкції з боку правоохоронних органів, а також підтримка законів від 16 січня, висловлена від імені усіх адвокатів України.

Як передає кореспондент ЮРЛИГИ, за словами представників «Правового сектора», вони прибули на місце, щоб підтримати знайомих адвокатів. Про кого саме йде мова — не уточнюється. Голова Ради адвокатів спробувала відкласти прийняття питання про позачерговий З’їзд, посилаючись на те, що в залі є присутніми не лише члени Ради адвокатів, але і сторонні адвокати, а також люди в масках. Для ухвалення рішення про проведення позачергового з’їзду, адвокати покинули зал, залишивши тільки пресу і членів ради адвокатів.

Раніше ініціативна група адвокатів підписала Акт недовіри до керівництва адвокатури, внаслідок чого Голова ВКДКА Валентин Загария подав заяву про відставку.

Про деталі засідання Ради адвокатів читайте в наступному репортажі на ЮРЛИГЕ.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *