Проблеми в держархбудконтролі потребують вирішення шляхом повного реформування діяльності ДАБІ — Парцхаладзе

Ми розробляємо концепцію реформування ДАБІ. Сьогодні в системі держархбудконтролю є дуже багато проблем. У 2-х словах — це непрозорість та неефективність контролю, низька якість послуг і тотальна корупція. Без ефективного та прозорого контролю якісного розвитку будівельної галузі в Україні не буде. Зараз ми вже напрацювали та визначили детальні проблемні питання у цьому ключі, які потребують врегулювання та можливі рішення. Щоб було зрозуміло, ми розділили ці проблеми на блоки питань. Але це не вичерпний перелік, він може доповнюватись та змінюватись. Саме тому я запрошую надавати свої пропозиції всіх бажаючих та приєднуватись до цієї роботи”, — написав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згадайте новину: Спрощення у будівництві: скасовано реєстрацію декларації для більшості будівельних об’єктів

Парцхаладзе відмітив, що за дорученням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка наказом Мінрегіону від 31 січня 2019 року № 8 була створена робоча група з реформування системи архітектурно-будівельного контролю. Крім представників міністерства до неї увійшли представники Держархбудінспекції, Державного агентства з питань електронного урядування України, Офісу ефективного регулювання, IDLO, TAPAS, урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” та Конфедерації будівельників України. Спільно членами робочої групи було напрацьовано низку проблемних завдань, які мають бути вирішені, зокрема, питання публічної діяльності ДАБІ та відсутності єдиної е-системи у будівництві, ефективної роботи відомства, недостатнього рівня відповідальності його керівництва та працівників і так далі.

Згадайте новину: Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову

“Щоб дискусія не розтягнулася в часі — пропозиції збираємо до 21 травня.

Їх можна надавати в письмовому виді на пошту dabi@dabi.gov.ua та BezrukovaIV@minregion.gov.ua з поміткою теми листа “Пропозиції щодо реформування ДАБІ”.

Це дійсно дуже важливо для галузі. Тому працюємо разом активно та конструктивно. І все вийде!”, — додав заступник Міністра.

Джерело: Мінрегіон

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика