Спільників не здала і відбулася лише штрафом за втручання в систему документообігу суду

 Колишнього секретаря суду Дніпровського районного суду м. Києва визнали винною у втручанні в систему документообігу суду.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 травня.

У квітні-травні 2017 до суду надходили протоколи про адміністративні правопорушення. Секретар вносила її до системи, створюючи протокол автоматизованого розподілу і звіт про автоматизований розподіл. Але через кілька хвилин секретар шляхом втручання в автоматизовану систему документообігу вносила інформацію про зміну учасника судового процесу (особи, що притягується до відповідальності).

Секретарю інкримінували умисне внесення неправдивих відомостей до автоматизованої системи документообігу суду і втручання в роботу системи.

Між прокурором і обвинуваченою було укладено угоду про визнання винуватості.

Жінку оштрафували на 10 200 грн і позбавили права обіймати певні посади, де необхідний доступ до електронної автоматизованої системи документообігу суду «Д-3», строком на один рік.

Згадайте новину: Суддю і прокурора виправдали від хабара, побачивши провокацію

Стаття 376-1. Незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду

 1. Умисне внесення неправдивих відомостей чи несвоєчасне внесення відомостей до автоматизованої системи документообігу суду, несанкціоновані дії з інформацією, що міститься в автоматизованій системі документообігу суду, чи інше втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, вчинене службовою особою, яка має право доступу до цієї системи, або іншою особою шляхом несанкціонованого доступу до автоматизованої системи документообігу суду, —

{Зміни до абзацу першого частини першої статті 376 — 1 по Закону № 2147-VIII від 03.10.2017 будуть внесені з дня набрання чинності }

караються штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені за попередньою змовою групою осіб, —

караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Згадайте новину: До 5 років в’язниці за хабар засудили поліцейських, які тікали, викидаючи гроші у вікно

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика