Ухвалено вирок особі (301 стаття КК), яка розповсюджувала порнографічне відео через соцмережі


Источник фото

12 червня  2019 року Скадовський районний суд Херсонської області ухвалив вирок стосовно обвинуваченого  за  частиною  другою статті 301 Кримінального кодексу України (зберігання з метою розповсюдження та розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру) та призначив покарання у виді штрафу у розмірі 1700 грн , пише court.gov.ua

Чоловік обвинувачувався у тому, що у 2014 році перебуваючи у своїй квартирі в м. Скадовськ, використовував свій ноутбук та створив загальнодоступну іншим користувачам веб-сторінку у соціальній мережі «ВКонтакте». Після чого в період з 2014 року по 2017 рік завантажив туди 59 відеофайлів, які згідно експертизи мають порнографічний характер. Таким чином чоловік розповсюдив відеопродукцію порнографічного характеру.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину повністю визнав, підтвердив обставини, зазначені в обвинувальному акті. Пояснив, що у 2014 році виклав на свою сторінку в соцмережі «ВКонтакте» матеріали порнографічного характеру для особистого перегляду. В подальшому на вказану сторінку не заходив, однак матеріали не видалив, у зв’язку з чим був виявлений працівниками поліції. У вчиненому щиро розкаявся, просив суворо не карати.

Згадайте новину: Постанова ВС щодо неможливості передоручення виконання ухвали про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи

При призначенні виду та міри покарання, суд врахував те, що вчинене обвинуваченим є злочином середньої тяжкості, особу обвинуваченого, який за місцем проживання характеризується посередньо, на обліку у лікаря нарколога не перебуває, перебуває на обліку у лікаря психіатра з діагнозом шизофренія параноідна, а також обставину, що пом’якшує покарання — щире каяття, та відсутність обставин, що обтяжують покарання.

Також, чоловіку доведеться сплатити на користь держави витрати за проведені експертизи на загальну суму  3259,62 грн.

Наразі вирок не набрав чинності, на нього може бути подана апеляція до Херсонського апеляційного суду протягом 30 днів з моменту його проголошення.

З повним текстом вироку можна ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень, здійснивши пошук за номером справи 663/843/19.

Згадайте новину: Суддя Солом’янського районного суду міста Києва Сергієнко Г.Л. вважає висновок НАЗК стосовно її декларації «помстою» їй як слідчому судді

За повідомленням прес-служби суду 

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *