1 липня розпочнеться дводенний Західноукраїнський юридичний форум: встигни долучитися!

Подія, на яку так очікував юридичний ринок — ювілейний Х Західноукраїнський юридичний форум від Асоціації правників України, що відбудеться 1 та 2 липня у Львові. Цього року обрано традиційну локацію — місце, де у 2011 році розпочалась історія заходу — Premier Hotel Dnister (вулиця Яна Матейка, 6, Львів).

Реєстрація: за посиланням.

Західноукраїнський юридичний форум — одна з найпопулярніших і найбільш масштабних подій Асоціації. Це місце, де зустрічаються друзі та колеги зі всієї України, де п’ють каву та розмовляють про професію, де відкривають нові місця та отримують незабутні враження.

Цьогоріч під час форуму пройде чергове засідання Правничої Асамблеї АПУ, де буде обрано Президента та членів Правління Асоціації, а також Президентський прийом з цієї нагоди.

Програма заходу доступна за посиланням.

Хочете спробувати понад 50 цифрових модулів та інструментів, підібраних спеціально для адвокатів НААУ? Судова практика, законодавство, досьє на партнерів та контрагентів — усе в єдиному просторі. Отримайте тестовий доступ до LIGA360: Адвокат НААУ прямо сьогодні.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *