1 листопада – останній день подачі плати за землю за вересень 2021 року: ДПС

1 листопада 2021 року є граничним терміном сплати податкових зобов’язань плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за вересень 2021 року. Про це нагадали в Головному управлінні ДПС у м. Києві.

Відповідно    до    п. 287.3   ст. 287 ПК податкове зобов’язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Зазначається, що податкове зобов’язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Отримайте найпростіший сервіс формування і подання звітів для ФОП усього за 337 гривень на рік.

8 тис. ситуацій та алгоритмів дій для юриста – на ІТ-платформі LIGA360. Замовте презентацію професійного рішення LIGA360: Юрист прямо сьогодні.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *