1 серпня набрали чинності зміни до форми та змісту розрахункових документів: ДПС

1 серпня набрали чинності зміни до форми та змісту розрахункових документів: ДПС

З 1 серпня 2021 року набрали чинності нові вимоги до форми та змісту розрахункових документів, які формують реєстратори розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Про це повідомляє прес-служба ДПС.

Зміни до форми та змісту розрахункових документів (чеків РРО/ПРРО) стосуються обов’язкової наявності в них:

– відображення найменування суб’єкта господарювання;

– зазначення валюти операції;

– найменування платіжної системи;

– QR-коду (за наявності).

ДПС наголошує, що QR-код – це не обов’язковий реквізит у чеку, але має містити в собі обов’язкову інформацію за наявності в чеку та покликаний спростити процедуру надсилання на абонентський номер та/або адресу електронної пошти споживача фіскального чеку продавцем.

У разі наявності QR-коду у фіскальному чеку сам QR-код має містити таку обов’язкову інформацію:

– код автентифікації повідомлення (МАС) цього чеку;

– дату та час здійснення розрахункових операцій;

– фіскальний номер касового чека / фіскальний номер електронного касового чека в межах зміни;

– суму розрахункової операції;

– фіскальний номер РРО/ПРРО, на якому він сформований.

Ключові дати ваших договорів – під контролем. Це можливо з функціоналом CONTRACTUM у LIGA360. Створіть тайм-лайн договору, стежте за виконанням умов, вчасно пролонгуйте ваші контракти. Більше переваг за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *