30 тис. доларів за скасування судових рішень: на шахрайстві викрито суддю

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури викрито суддю Донецького окружного адміністративного суду за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, у грудні 2020 року суддя, перебуваючи у м. Харкові, повідомив директору приватного підприємства, що за винагороду він нібито може вирішити питання на користь підприємства в Касаційному господарському суді Верховного Суду через своїх знайомих. Зокрема, за 30 тис. доларів США він обіцяв скасування Верховним Судом рішень і повернення справи на новий судовий розгляд до першої інстанції.

Правоохоронці затримали суддю у м. Слов’янськ Донецької області під час одержання від підприємця всієї суми.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську, за оперативного супроводу співробітників Головного оперативного управління ДБР.

Як дізнатися, чи перебуває потенційний бізнес-партнер у розшуку чи під санкціями? LIGA360 надасть доступ до 19 держреєстрів для перевірки фізосіб. Замовляйте систему просто сьогодні та максимально захистіть свій бізнес від ризиків.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *