650 тис. євро російського походження передано на потреби ЗСУ

650 тис. євро російського походження передано на потреби ЗСУ

В Офісі Генерального прокурора повідомляють, що на потреби Збройних Сил України (ЗСУ) передано 650 200 євро (21 млн грн). Ці кошти були арештовані в рамках кримінального провадження за фактами службової недбалості, зловживання владою, розтрати, шахрайства та відмивання коштів службовими особами українських держпідприємств та іноземних компаній, у тому числі представники яких є громадянами рф (ч. ч. 1, 2 ст. 367, ч. 2 ст. 364, ч.5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209 КК України).

Слідство встановило:

службові особи держпідприємств увійшли в злочинну змову з представниками іноземних компаній, зокрема громадянами рф, для незаконного отримання коштів шляхом зменшення суми компенсації за загибель у липні 2019 року в територіальних водах Ісламської Республіки Мавританія промислового риболовецького судна, яке належало Україні.

Правоохоронці зафіксували факт безпідставного перерахування коштів за нібито врегулювання спору щодо затопленого судна на транзитний рахунок українського банку з банківського рахунку, відкритого на території рф. Далі на ці кошти судом було накладено арешт.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.