Адвокату повідомлено про підозру у визнанні правомірною збройної агресії проти України

Керівник Чернівецької обласної прокуратури повідомив про підозру адвокату у виправдовуванні, визнанні правомірною збройної агресії рф проти України та глорифікації російських військових (ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України). Про це повідомила арес-служба Офісу Генпрокурора.

“Підозрюваний підтримував агресивну політику рф та звинувачував українську владу в розв’язуванні та ескалації конфлікту. Чоловік активно коментував дописи громадян рф на сторінці спільноти у забороненій російській соціальній мережі, де звинувачував українську владу у «нацизмі та розправі над російськомовним населенням». Також він оприлюднював відеозаписи з українцями, які займають активну проукраїнську позицію, та залишав під цими відео негативні коментарі”, – йдеться в матеріалах слідства.

Відповідно до висновку судово-лінгвістичної експертизи, у висловлюваннях адвоката наявні ознаки виправдовування та визнання правомірною збройну агресію рф проти України та не визнання територіальної цілісності України.

Зазначається, що наразі вирішується питання про обрання адвокату запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Рада розширила обов’язки СБУ

Володимир Зеленський підписав укази про застосування санкцій до 2507 фізосіб та 1374 юросіб

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Джерело

Поделиться