Адвокатурою надано фінансову підтримку армії

Адвокатурою надано фінансову підтримку армії

Адвокатами м. Києва надано фінансову підтримку армії. Попри те, що нова конференція адвокатів м. Києва не відбулася, а рішення ухвалені 7 листопада 2021 року визнані такими, що не породжують юридичних наслідків, рада адвокатів м. Києва, сформована у листопаді розглянула питання підтримки армії.

Як повідомляється, Рада адвокатів міста Києва прийняла рішення про перерахування Збройним Силам України 5 мільйонів гривень з бюджету Ради адвокатів міста Києва!

Як пояснюється, кошти перераховані з рахунку у одному з українських банків. у той час як рахунки РАмК в Альфа-Банк залишаються замороженими за рішенням Ради адвокатів України.

За повідомленням голови секретаріату НААУ Вадима Красника, органи адвокатського самоврядування України перерахували на потреби армії 5 млн грн.

Іншими самоврядними організаціями правників також надано фінансову підтримку армії.

Зауважимо від редакції. Цей матеріал не є підтримкою тієї чи іншої позиції у питанні повноважності конференції адвокатів м. Києва від 7 листопада 2021 року. В умовах війни за незалежність України, на нашу думку. неприпустимо поглиблювати конфлікт в адвокатурі столиці. Кожен має зробити все, що може задля перемоги. Ми у свою чергу будемо писати про гідні людські вчинки правників, а питання мирного часу належить відкласти на період, коли він настане.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.