АМКУ надав роз’яснення щодо процедури розгляду концентрацій в період воєнного стану в Україні

АМКУ надав роз’яснення щодо процедури розгляду концентрацій в період воєнного стану в Україні

Антимонопольний комітет України надав рекомендаційні роз’яснення щодо процедури розгляду заяв про надання дозволу на узгоджені дії, концентрацію суб’єктів господарювання в період дії воєнного стану в Україні.

Наразі розпорядженням АМКУ зупинено розгляд заяв про надання про надання дозволу на узгоджені дії, концентрацію суб’єктів господарювання, рішення щодо яких не прийнято станом на 25 лютого 2022 року, до припинення чи скасування воєнного стану. Водночас до Комітету продовжують надходити відповідні заяви.

АМКУ наголошує, що під час дії воєнного стану залишається чинною вимога щодо отримання попереднього дозволу АМКУ на здійснення концентрацій та узгоджених дій, що вимагають отримання дозволу в Україні.

В Рекомендаційних роз’ясненнях визначається спрощений порядок підготовки, складання та подання заяви про надання дозволу на узгоджені дії та концентрацію в умовах воєнного стану, порядок зупинення та поновлення розгляду таких справ.

Також визначаються підходи АМКУ, які рекомендується застосовувати його органам під час визначення розміру штрафів за порушення в період дії воєнного стану.

З повним текстом Рекомендаційних роз’яснень можна ознайомитись за посиланням.

 

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.