Андрій Костін представив ще одного заступника Генерального прокурора

У понеділок, 12 вересня 2022 року, Андрій Костін представив колективу Офісу Генерального прокурора нового заступника Генпрокурора – Дмитра Вербицького.

Генеральний прокурор повідомив, що новий заступник сконцентрується на питаннях, пов’язаних із протидією правопорушенням у сфері економіки, ухиленням від сплати податків, митних платежів, а також захисту інвестицій та екології. «Наповнення державного бюджету – це питання виживання нашої держави. Нам також треба готуватися до відновлення країни та її відбудови. Я також доручив суттєво активізувати діяльність спеціалізованої екологічної прокуратури. В умовах війни це питання стоїть ще більш гостро, адже шкода внаслідок збройної агресії Російської Федерації для навколишнього середовища нашої країни величезна», – наголосив Генпрокурор.

Довідково: Дмитро Вербицький в органах прокуратури з 2003 року. Працював у різних областях України. З 1 жовтня 2020 року був заступником керівника Одеської обласної прокуратури.

Нагадаємо, раніше Генпрокурор представив свого заступника Олексія Хоменка.

За повідомленням Офісу Генерального прокурора

Фото: Офіс Генерального прокурора

Як не загубитись у масиві законодавчої інформації? З новим інструментом в LIGA360:Юрист. Тепер користувачі можуть побачити результати пошуку у зручній візуальній формі – у вигляді схем та діаграм. Дізнайся більше за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *