АПУ закликає документувати докази воєнних злочинів, які вчиняє росія

АПУ закликає документувати докази воєнних злочинів, які вчиняє росія

Асоціація правників України (АПУ) закликає долучитися до інформаційної кампанії щодо збору та документування доказів злочинів, які вчиняє росія.

Вже другий місяць населення України є свідком воєнних злочинів та злочинів проти людяності. Надзвичайно важливо документувати докази, що дадуть  змогу притягнути винних осіб до відповідальності!

Для фото- та відеофіксації воєнних злочинів в Україні АПУ закликає використовувати додаток eyeWitness to Atrocities. Багато з фото-, відео-, аудіозаписів, знятих свідками злочинів, не зможуть бути використані як докази з огляду на труднощі у верифікації таких записів. Натомість eyeWitness to Atrocities в автоматичному режимі збирає метадані, які підтверджують автентичність інформації. Тому кадри, зняті за допомогою програми, значно легше перевірити та використати як докази.

Додаток для камери eyeWitness to Atrocities працює лише на Android українською, російською та англійською мовами.

eyeWitness to Atrocities автоматично передає інформацію в Міжнародний кримінальний суд (МКС), який вже проводить розслідування подій в Україні.

Програму розроблено Міжнародною асоціацією юристів (IBA) у 2011 році. З 2015 року eyeWitness to Atrocities використовується організаціями та журналістами у більш ніж 20 країнах світу. Завдяки їй вже отримано понад 15 500 фото- та відеодоказів воєнних злочинів.

Завантажити додаток для камер можна безкоштовно з Google Play за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.