АРМА повідомило, що з початку 2022 року розшукало корпоративні права вартістю 41 млрд грн

Агентство з розшуку та менеджменту активів повідомило, що з початку 2022 року розшукало корпоративні права вартістю 41 мільярд гривень.

Зазначається, що з початку 2022 року до АРМА надійшло 6682 звернень стосовно здійснення заходів з виявлення та розшуку активів, що у 2 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом за 2021 рік.

Зокрема, найбільше звернень отримано від:

    Міністерства юстиції – 2661, які надійшли в рамках розшуку та виявлення активів підсанкційних осіб;

    Національної поліції – 2081;

    органів прокуратури – 671;

    Бюро економічної безпеки – 432.

“За результатами опрацювання вказаних звернень, АРМА розшукало грошові кошти на суму майже 4,4 мільярда у гривневому еквіваленті, а також корпоративні права та частки у статутних капіталах загальною вартістю 41 мільярд гривень”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, Агентством розшукано понад 138 тис. земельних ділянок, близько 13,5 тис. об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, більше 29,6 тис. одиниць транспорту, понад 4,3 тис. одиниць с/г техніки з комплектуючими, 4,3 тис. одиниць іншого майна (товарів), 885 майнових прав інтелектуальної власності.

Зазначається, що відомство загалом розшукало більш ніж 190 тисяч одиниць майна, що кратно перевищує показники минулих років.

Інформацію про розшукані активи АРМА надало компетентним органам, які мають повноваження накласти на них арешт або стягнути на користь держави.

А ви впевнені у зв’язках бізнес-партнерів? Перевірити наявність російського і білоруського сліду компаній допоможе CONTR AGENT у LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Джерело

Поделиться