АРМА відновило продаж арештованих активів через СЕТАМ

АРМА відновило продаж арештованих активів через СЕТАМ

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) відновило продаж арештованого майна через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України). Про це повідомляється на сайті Агентства.

Наразі на державний аукціон виставлено лоти, стартова сума яких складає 8,3 млн грн.

«Відновлення продажу арештованих активів за корупційні злочини є позитивним сигналом для ринку в цілому. Чекаємо також від АРМА лоти з майном одіозних колаборантів та прибічників російської федерації виявлених після початку війни», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Кошти від продажу разом із нарахованими на них відсотками є потенційним доходом державного бюджету у разі винесення вироків про конфіскацію. Водночас у випадку скасування арештів або виправдувальних вироків капіталізовані грошові активи повертаються законним власникам.

«В нинішніх умовах реалізація арештованого майна є найбільш ефективним способом збереження його вартості. Кошти від продажу будуть накопичуватись у державному банку, тому держава зможе отримати більшу вигоду після конфіскації відповідного майна», — зазначив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Нагадаємо, ДП «СЕТАМ» відновило онлайн-аукціони на початку квітня.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.