Асоціація правників України обирає нове керівництво

Асоціація правників України обирає нове керівництво

Сьогодні в рамках Х Західноукраїнського юридичного форуму проходить засідання Правничої Асамблеї Асоціації правників України — вищого органу Асоціації.

На порядок денний винесено, зокрема, питання звітів про діяльність АПУ, внесення змін до статуту організації та обрання керівних органів на 2021—2023 роки.

Денис Бугай, президент АПУ, виступив із доповіддю про діяльність Асоціації. Він, зокрема, розповів про кількісний склад АПУ, фінансові підсумки, взаємодію з держорганами, співпрацю з міжнародними організаціями, проведені заходи, роботу комітетів та відділень АПУ, співпрацю зі ЗМІ, активності в соціальних мережах.

«Асоціація правників України виходить на новий етап. У нас серйозно оновлюється лідерство. Правління передає Асоціацію новому правлінню в достатньо гарній формі. І бачачи тих, хто готовий йди далі з АПУ, я впевнений, що нас чекає дуже цікавий етап нових звершень і нових досягнень», — резюмував Денис Бугай.

Правнича асамблея затвердила звіти президента та віцепрезидента АПУ, звіт ревізійної комісії та річний звіт АПУ. Наступним рішенням було внесено зміни до статуту Асоціації щодо узгодження його з Податковим кодексом України (стосовно статусу неприбутковості) та обрано виборчу та ревізійну комісії.

Ревізійна комісія АПУ сформована у складі Володимира Владимирова, адвоката ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери», Софії-Марії Кикіш, адвокатки АО «Матвіїв і Партнери», та Євгенія Промського, помічника адвоката ЮК «Арес».

До складу виборчої комісії АПУ обрано Андрія Гевка, партнера ЮФ BARGEN, Владислава Зайцева, помічника адвоката ЮК «Арес», Дмитра Кабу, юриста LCF Law Group, Артема Крикуна-Труша, юриста ЮФ Kinstellar, Юрія Сергєєва, керуючого партнера АО «Юридичне бюро Сергєєвих», Миколу Соколова, старшого юриста ЮФ Ario, Ірину Павленко, адвокатку First Chair Legal, Віталія Оджиковського, радника ЮФ «Саєнко Харенко», Миколу Юрлова, радника ЮФ Marchenko Partners.

Далі Правнича асамблея розпочала обрання нового керівництва АПУ. Кандидати на посади президента та віцепрезидента АПУ виступили з короткими презентаціями.

Анна Огренчук, керуюча партнерка LCF Law Group, кандидатка на посаду президента АПУ, в своєму виступі акцентувала на необхідності подальшого зміцнення Асоціації: «Моє бажання, щоб коло Асоціації правників України розширювалося. Наша професія єдина та сила її в єдності. Так, ми можемо бути різними, але нас об’єднують спільні цінності, єдині підходи до етики, стандартів професії, освіти, питань рівності». Вона нагадала основні положення своєї програми та запевнила, що для кожного пункту розроблено механізми та інструментарії їх реалізації.

«Лідерство це насамперед відповідальність. І ми разом із кандидатами в правління готові розділити відповідальність. Тож давайте разом вдосконалювати ринок та піднімати престиж професії», — наголосила Анна Огренчук.

«Ці вибори підтверджують силу нашої організації. До роботи в Асоціації буде залучено багато нових активних представників нашої професії. Перед собою ми ставимо завдання зберегти ті традиції, які АПУ напрацювала з 2002 року, та примножити й актуалізувати багато процесів», — додав Андрій Романчук, керуючий партнер АО MORIS GROUP, який балотується на посаду віцепрезидента АПУ.

До членів Правничої асамблеї звернувся Роман Чумак, керуючий партнер ЮК «Арес», кандидат на посаду президента АПУ. Він балотується в тандемі з Євгеном Ріяком, керуючим партнером ЮК «Ріяко і Партнери», кандидатом на посаду віцепрезидента АПУ. Роман Чумак наголосив на важливості конкуренції та закликав нове правління зосередитись на питанні розвитку лідерства в Асоціації.

Про свої пріоритети розповіли також кандидати до складу правління АПУ.

Згідно зі Статутом АПУ правління складається з 19 осіб: 8 членів обираються від відділень Асоціації, 8 — від секцій та 3 стають членами правління за посадою (президент, віцепрезидент та президент у відставці). Правління Асоціації правників України обирається терміном на 2 роки.

Кандидати на посади членів правління від відділень:

 • Анна Бабич, партнерка Aequo
 • Ольга Ворожбит, партнерка ЮФ Kinstellar
 • Світлана Мусієнко, партнерка Sayenko Kharenko
 • Микола Стеценко, керуючий партнер AVELLUM
 • Амінат Сулейманова, керуюча партнерка ЮФ AGA Partners
 • Дмитро Шаповал, керуючий партнер АО Glagos
 • Роксолана Костур, партнерка АО «Матвіїв і Партнери»
 • Світлана Сергєєва, партнерка АО «Юридичне бюро Сергєєвих»
 • Кирило Кролевецький, керівник АО «Кролевецький та Партнери»

Кандидати на посади членів правління від секцій:

 • Ольга Просянюк, керуюча партнерка АО AVER LEX (секція адвокатів та практикуючих правників)
 • Ірина Сербін, партнерка ARIO Law Firm (секція виконавців)
 • Іван Ліщина, заступник міністра юстиції України — уповноважений у справах Європейського суду з прав людини (секція державних службовців)
 • Іван Городиський, викладач Українського католицького університету (секція науковців і освітян)
 • Володимир Марченко, президент Нотаріальної палати України (секція нотаріусів)
 • Дмитро Євдокимов, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві (секція прокурорських, слідчих органів, органів МВС та СБУ)
 • Олексій Бонюк, начальник департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора (секція прокурорських, слідчих органів, органів МВС та СБУ)
 • Сергій Жуков, суддя Верховного Суду (секція суддів)
 • Інна Крушинська, директорка юридичного департаменту АТ «Фоззі Рітейл» (секція юрисконсультів)

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *