Асоціація юристів України представила першого генерального партнера на 2012 рік

АБ «Егоров, Пугинский, Афанасьев і партнери» стане генеральним партнером АЮУ з моменту набуття чинності вже підписаного меморандуму про співпрацю, тобто, з наступного року.

АЮУ виражає щиру вдячність АБ «Егоров, Пугинский, Афанасьев і партнери» за виявлену готовність підтримувати діяльність Асоціації і запрошує провідні юридичні форми України приєднатися до партнерської програми АЮУ на 2012 рік.

Адвокатське бюро «Егоров, Пугинский, Афанасьев і партнери» є провідною юридичною фірмою в СНД з офісами в Москві, Санкт-Петербурзі, Києві, Мінську, Астані і асоційованими офісами в Лондоні і Вашингтоні. Бюро надає повний спектр юридичних послуг національному і іноземному бізнесу, органам державної влади, міжнародним організаціям і фінансовим інститутам по усій території СНД.

Нагадаємо, що в 2011 році генеральними партнерами Асоціації юристів України є юридичні компанії Arzinger, Astapov Lawyers, «Астерс», «Василь Кисиль і Партнери», «Егоров, Пугинский, Афанасьев і партнери», «Коннов і Созановский», «Лавринович і Партнери», «Сетра» і «Спенсер і Кауфманн».

За інформацією прес-служби АЮУ.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *