Bitcoin: як купити, обміняти і продати btc

Біткоін (Bitcoin) — криптовалюта (електронний еквівалент реальних грошей). По суті, біткоін є новою цифровою платіжною системою з можливістю моментального онлайн-переказу, що дозволяє здійснювати покупки, оплачувати послуги і навіть займатися інвестуванням.

Незважаючи на свою специфічність, зокрема, відсутність будь-якого контролю з боку банків і установ, bitcoin є вельми захищеною електронною валютою. Це обумовлено тим, що біткоін — децентралізована система, розташована на серверах по всьому світу, завдяки чому криптовалюта має практично ідеальний захист від взлому.

Крім того, bitcoin не схильний до інфляції, що сприяє швидкому зростанню його популярності в світі. Анонімність — ще один безперечний плюс при проведенні грошових операцій за допомогою біткоіну. Все це робить bitcoin (btc) ідеальним фінансовим інструментом для трейдерів.

Як можна використовувати біткоін?

На сьогоднішній день у багатьох країнах криптовалюта застосовується для здійснення покупок і торгівлі на біржі нарівні з доларом, євро та іншими національними валютами. У США, Японії, частині країн Євросоюзу та інших державах біткоінами можна розплатитися, наприклад, за авіаквиток, номер в готелі або прокат автомобіля.

За bitcoin можна купити нерухомість (будинок, квартиру), автомобілі, ювелірні вироби. До того ж, все більше інтернет магазинів приймають оплату в біткоінах: Цитрус, UiPservice (сервісний центр Apple), Microsoft, Rechi.ua, Dell, Expedia, airBaltic і т.п.

Витратити біткоіни можна і на оплату послуг туроператора, рекламного агентства та IP-зв’язку. Можна придбати серверне обладнання, програмне забезпечення. Крім того, можна оплатити навчання в деяких навчальних закладах Кіпру та Великобританії.

Як купити Bitcoin?

Купити біткоіни можна декількома способами: за готівку, через мобільний додаток або на біржі. Найбільш популярними майданчиками купівлі-продажу bitcoin в Україні є: Kuna, BTC Trade, мобільний гаманець Bitxfy, агрегатор Best Change, платформи LocalBitcoins і CoinMama, а також біткоін-обмінники UkrCash, E-BTC, Let’sPay і Bitcoin24.

За готівку покупку біткоінів можна зробити на BTCU.biz шляхом онлайн активації ваучера. Придбати ваучер можна через термінали iBox. Для цього необхідно в меню вибрати розділ «електронні гроші» і знайти послугу BTCU.biz, ввести свій телефонний номер і отримати чек з кодом. Після активації коду гроші будуть зараховані на ваш рахунок. Подальший обмін гривні на bitcoin здійснюється в тому ж сервісі, а курс встановлюється на момент внесення готівки в термінал.

Правовий статус біткоіна

По мірі того, як криптовалюта поширюється світом, люди все частіше замислюються: чи легальний біткоін? У зв’язку з тим, що новий вид грошей не має відповідного нормативного регулювання та певного юридичного статусу, ставлення до bitcoin в різних країнах сильно варіюється.

Вся суть дебатів щодо біткоіну на міжнародному ринку і у внутрішньодержавній політиці зводиться до відсутності єдиного законодавчого поля, в рамках якого здійснювалася б легальна діяльність з використанням віртуальних грошей.

Незважаючи на те, що погляди різних держав стосовно криптовалюти різняться, в цілому, статус bitcoin в світі визначено наступним чином:

    країни, які узаконили біткоін. Насправді їх всього дві: Іспанія, яка визнала ще в 2014 році Bitcoin офіційною платіжною системою, і Японія, компанії якої можуть використовувати віртуальну валюту біткоіни у фінансових операціях країни, що стимулюють розвиток bitcoin. Дані держави займаються розробкою нормативно-правової бази з метою запровадження цифрової валюти в економіку: Австралія, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Нова Зеландія, Сінгапур, США, Канада і т.д. країни, які встановили обмеження для криптовалют. Формально біткоін не заборонений в цих державах, але його оборот вважається нелегальним через що встановлюються всілякі обмеження на його використання: Індонезія і Росія. У Китаї операції з bitcoin дозволені тільки для фізосіб країни, що заборонили. В даний час пряма заборона на використання BTC встановлена тільки в Болівії, В’єтнамі, Таїланді і Еквадорі

Источник

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели
Top.Mail.RuАнализ сайта - PR-CY Rank Яндекс.Метрика