Бійці тероборони з юридичною освітою допоможуть фіксувати воєнні злочини: проект

Бійці територіальної оборони, які мають юридичну освіту, допомагатимуть фіксувати воєнні злочини, скоєні проти цивільного населення.

Зокрема, Верховна Рада готує акт, який передбачає внесення змін до статті 3 Закону «Про основи національного спротиву» та стосується «вдосконалення засад організації та ведення руху опору» (реєстр. № 7306).

Мета – розширити завдання територіальної оборони й забезпечити ефективніше виконання завдань, покладених на національний спротив.

У разі прийняття Закон дасть змогу:

– використати потенціал тих членів добровольчих формувань територіальної оборони, які мають юридичну освіту;

– таким людям надавати громадянам України правову допомогу для фіксації вчинених злочинів, заподіяної моральної, фізичної та майнової шкоди;

– юридично грамотно оформлювати заяви про скоєння кримінальних правопорушень та інші звернення до компетентних органів.

Важливість документа полягає у забезпечені своєчасної та правильної фіксації масштабних злочинів рф для створення належної доказової бази, що надалі допоможе в одержанні компенсації за завдану шкоду.

За матеріалами офіційної сторінки Верховної Ради України у Facebook.

Доступ до найповнішої інформаційної бази для юристів на вигідних умовах. Придбайте “ІПС-Юрист” на 6 місяців прямо зараз – отримайте знижку 10%. Ефективно слідкуйте за змінами законодавства й судової практики в умовах воєнного стану.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.