Британія ввела санкції проти РФ за визнання квазі-республік “ДНР” і “ЛНР”

Британія ввела санкції проти РФ за визнання квазі-республік “ДНР” і “ЛНР”

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про нові санкції проти РФ за визнання квазі-республік “ДНР” і “ЛНР”.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про запровадження нового пакета санкцій проти РФ за визнання квазі-республік “ДНР” і “ЛНР”.

Джонсон оголосив про санкції проти п’яти російських банків: “Россия”, “ИС Банк”, “Генеральний банк”, “Промсвязьбанк” і “Черноморский банк”.Під індивідуальними санкціями також опинились троє бізнесменів: Геннадій Тимченко, Борис Ротенберг та Ігор Ротенберг.

Борис Джонсон назвав ці санкції “першим траншем”, попередивши, що уряд за необхідності готовий запровадити і жорсткіші заходи. Промова Джонсона зводилася до головного: Захід не помилився у своїх прогнозах і події останніх 24 годин це показали. Джонсон заявив, що Захід дав Путіну можливість вирішити ситуацію дипломатичним шляхом, але Росія цього не скористалася.

“Ми продовжимо добиватися дипломатичного рішення до останнього, по можливості, моменту, але ми повинні взяти до відома, що жодного з наших послань не дослухалися”, – сказав британський прем’єр.

Нагадаємо, що очікується прес-брифінг Генерального секретаря НАТО після позачергового засідання Комісії НАТО-Україна.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.