Частина члені ради ФПА РФ стверджують, що «адвокатура поза політикою»

Частина члені ради ФПА РФ стверджують, що «адвокатура поза політикою»

Сьогодні на сайті Федеральної палати адвокатів РФ з’явилася заява членів ради ФПА, у якій стверджується, що адвокатура поза політикою.

«Адвокатура поза політикою. Але єдина зі своєю країною і своїми громадянами. Керівництвом країни було ухвалене законне рішення. Законне рішення із дотриманням усіх необхідних конституційно значимих процедур. І саме це для нас визначає зміст того, що відбувається у нашій країні і у сусідній Україні. Саме це повинно бути пріоритетом для російських адвокатів, які, перш за все, є громадянами Російської Федерації» — йдеться у заяві.

Таку заяву підписали члени Ради ФПА РФ: Г.К. Шаров, А.П. Галоганов, В.Ф. Анісімов, О.В. Баулін, А.И. Бейбутов, А.И. Амелін, И.З. Казаков, Г.С. Джелаухов, И.В. Михайлович, Т.И. Проценко, П.А. Яковлев, А.В. Жуков.

Зауважимо, що вчора ФПА РФ розмістила звернення інших членів Ради ФПА РФ, які вимагали зупинити військові дії в Україні.

Його підписали  Ю.С. Пилипенко, В.В. Гриб, Г.М. Резник, Е.В. Семеняко, В.В. Клювгант, М.Н. Толчеев, С.И. Володина, Е.Г. Авакян, К.Э. Добрынин.

Водночас відкрите звернення російських юристів щодо зупинення військових дій в Україні набирає підтримки. За добу до нього приєдналося понад 3300 юристів.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.