Цифрові копії документів НАФ України тимчасово розмістять у хмарних сховищах у Великобританії

Цифрові копії документів НАФ України тимчасово розмістять у хмарних сховищах у Великобританії

Наявність активів у межах юрисдикції саме англійського суду не є обов’язковою передумовою отримання WFO

Державна архівна служба України в умовах війни продовжує комунікацію з іноземними партнерами у напрямку досягнення домовленостей щодо забезпечення резервного зберігання цифрових копій документів НАФ України та довідкового апарату до них у хмарних сховищах таких партнерів. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Так, 25 березня 2022 року в режимі онлайн за ініціативи та участі Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова та Головного виконавчого директора та зберігача Національного архіву Сполученого Королівства Джефа Джеймса відбулося підписання між сторонами Угоди про тимчасову передачу.

Це перша така Угода, метою якої є забезпечення зберігання, за допомоги створення Національним архівом Сполученого Королівства хмарних сховищ даних, резервних копій цифрових матеріалів державних архівних установ України на випадок можливої їх втрати через війну російської федерації проти України.

Центральним державним електронним архівом України та відповідальними працівниками Національного архіву Сполученого Королівства вже опрацьовуються технічні питання тимчасового переміщення таких матеріалів НАФ України.

Хмарне сховище створюється для українських державних архівних установ британськими колегами на безоплатній основі на окремому сервері, достатнього розміру для зберігання цифрового контенту та можливості незалежного копіювання такого контенту всіма державними архівними установами України.

 

Також читайте: Парламент визначив, як забезпечити функціонування державних інформаційних ресурсів та публічних електронних реєстрів протягом періоду дії воєнного стану

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *