Депутат не хоче бачити дітей в політичній рекламі

Використання зображень дітей в рекламі політичних партій, кандидатів в депутати і посадовців — спекуляція на позитивному відношенні виборців до найдорожчого і святого, упевнений нардеп Микола Томенко, і пропонує законодавчо заборонити таку аморальну практику.

Крім того, чинне законодавство практично не регулює питання політичної реклами. У Законі про рекламу такого визначення немає, а виборчі закони регулюють питання політичної реклами виключно у рамках здійснення передвиборної агітації, які жорстко обмежені в тимчасовому проміжку.

Законопроектом № 10698 від 4 липня пропонується доповнити статтю 20 Закону «Про рекламу» відповідним положенням про заборону використання зображень дітей у рекламі політичних партій, осіб, що претендують на заняття виборних посад в органах державної влади і посадовців, а також про заборону використання зображення дітей у соціальній рекламі, розміщеній за замовленням політичних партій, осіб, що претендують на заняття виборних посад в органах держвлади і посадовців.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.