Депутат пропонує притягати до відповідальності за порушення порядку розгляду звернень громадян

Народний депутат Валентин Королюк зареєстрував законопроект № 3834 про внесення змін до Кодекс України про адміністративні правопорушення відносно посилення охорони права громадян на звернення.

Пропонується доповнити КоАП статтею 212 “Порушення порядку розгляду звернень громадян”. Згідно з проектом неправомірна відмова в прийнятті і розгляді звернення, необ’єктивна перевірка звернення або необгрунтована відмова в його задоволенні, порушення терміну розгляду звернення спричиняє за собою накладення штрафу на посадовців від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.

Повторна провина подібного роду загрожує накладенням штрафу на посадовців від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.

Складати протокол про админправонарушении, вказаному вище, депутат хоче дозволити уповноваженим особам відділу контролю Апарату ВР України.

Крім того, із ст. 212-3 КоАП депутат пропонує виключити назву Закону України “Про звернення громадян”, оскільки ця стаття, за своїм змістом, має охоронний характер тільки для встановленого порядку надання інформації, що значно звужує об’єм правовідносин, що нормуються ст. 40 Конституцій і Законом “Про звернення громадян”.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *