Депутати пропонують дозволити керування авто з 16 років

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 8039 “Про внесення змін до деяких законів України щодо керування автомобілями”.

Положеннями цього законопроекту пропонується:

– доповнити частину другу статті 15 Закону України «Про дорожній рух» положеннями про те, що право на керування транспортними засобами категорії В може бути надано особам, які досягли 16-річного віку за письмовою нотаріально посвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників у разі, коли автомобіль з автоматичною коробкою передач, та особам, які досягли 17-річного віку за письмовою нотаріально посвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників у разі, коли автомобіль з механічною коробкою передач;

– встановити, що до ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності, належать знання Правил дорожнього руху та навички керування автомобілем (стаття 12 Закону України «Про освіту»).

Кабмін вніс зміни до ПДР та Порядку проведення обов’язкового технічного контролю ТЗ

Знайдіть потрібний шаблон договору в один клік! У цьому допоможе Contractum від LIGA360. Система надає декілька варіантів шаблонів за популярними тематиками, щоб обрати оптимальну структуру. Спробуйте сьогодні.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *