Депутати Державної Думи РФ ратифікували договори про дружбу з “ДНР” та “ЛНР”

Депутати Державної Думи РФ ратифікували договори про дружбу з “ДНР” та “ЛНР”

Джерело: http://duma.gov.ru/

Депутати Державної Думи на пленарному засіданні одноголосно ратифікували  Договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу між РФ та “Луганською Народною Республікою”, а також РФ та “Донецькою Народною Республікою”.

Раніше після підписання указів про визнання ДНР і ЛНР Президент РФ Володимир Путін вніс їх у Державну Думу.

«Рівне вісім років тому в Україні відбувся державний переворот. У цьому корінь проблеми, що виникла на Донбасі. У двох президентів — Порошенка та Зеленського — були можливості та час реалізувати Мінські домовленості. Але цього не було. Вони більше думали про збереження особистої влади, ніж про громадян своєї країни», — написав у своєму Telegram-каналі Голова Державної Думи РФ В’ячеслав Володін .

«Цей договір укладається терміном на 10 років. Його дія автоматично продовжуватиметься на наступні п’ятирічні періоди, якщо жодна з Договірних Сторін не заявить шляхом письмового повідомлення про своє бажання припинити його дію не пізніше ніж за шість місяців до закінчення чергового періоду», — йдеться в одній із статей договору Росії з “ДНР”. Аналогічна стаття міститься у договорі з “Луганською Народною Республікою”.

До другого читання було внесено поправку, відповідно до якої обидва документи набирають чинності з 22 лютого.

Тиждень тому Державна Дума звернулася до Президента Росії з проханням визнати “ДНР” та “ЛНР” як самостійні, суверенні та незалежні держави.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.