Держава збільшить виробництво кисню для хворих на COVID-19

Держава збільшить виробництво кисню для хворих на COVID-19

Україна збільшить виробництво кисню для хворих на СOVID-19.

Народні депутати України 4 листопада 2021 року прийняли Закон України «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо збільшення видатків на закупівлі, проектування та встановлення кисневих станцій» № 1708-IX.

Таку інформацію повідомило Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Кисневі станції (найкращі – виробництво США) дозволяють генерувати медичний кисень для хворих навіть з оточуючого повітря.

Закон на 800 млн. грн збільшує доходи загального фонду державного бюджету за кодом бюджетної класифікації 14070000 «Податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів».

Окрім того, в такому ж обсязі, збільшені бюджетні призначення Міністерства охорони здоров’я України за загальним фондом державного бюджету. Збільшення бюджетних призначень передбачає видатки розвитку за двома новими бюджетними програмами:

  • централізовані закупівлі кисневих станцій для опорних закладів охорони здоров’я» у обсязі 650 млн грн (код 2301280);
  • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на закупівлю опорними закладами здоров’я послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій» у обсязі 150 млн грн (код 2311700).

Відповідні зміни внесено до додатків № 1 та № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко 2 листопада 2021 року заявив, в тому числі, про напружену ситуацію з наявністю медичного кисню для хворих на COVID-19  у столиці України.

 

 

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *