Держдума закликала президента РФ визнати “ЛНР” та “ДНР”

Держдума закликала президента РФ визнати “ЛНР” та “ДНР”

Джерело: http://duma.gov.ru/

Депутати Державної Думи підтримали проєкт постанови «Про звернення Державної Думи «До Президента РФ Володимира Путіна про необхідність визнання Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки».

Як зазначив голова Державної Думи, звернення до президента буде надіслано негайно. Депутати вважають, що визнання “ДНР” та “ЛНР”:

  • створить підстави для забезпечення гарантій безпеки та захисту жителів республік від зовнішніх загроз,
  • а також створить підстави для зміцнення міжнародного миру та регіональної стабільності відповідно до цілей та принципів Статуту ООН,
  • започаткує процес міжнародного визнання обох держав.

«На пленарному засіданні депутатами прийнято рішення скерувати президенту звернення розглянути питання про визнання Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки як самостійних, суверенних та незалежних держав», — написав В’ячеслав Володін на своєму каналі в Telegram.

Про постанову РФ

«Депутати ДД вважають обґрунтованим та морально виправданим визнання Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки. За минулі роки на основі всенародного волевиявлення в республіках збудовано демократичні органи та держави з усіма атрибутами легітимної влади», — йдеться у зверненні.

Рішення про визнання республік Донбасу пропонується ухвалити президенту РФ.

Нагадаємо, що сьогодні ВРУ затвердила звернення до ООН щодо невизнання незалежності незаконних утворень на ТОТ Донецької та Луганської областей.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *