Держпраці попередила підприємців про телефонних шахраїв

Телефонні шахраї вводять в оману підприємців, представляючись керівництвом Держпраці. Про це попередили на сайті служби.

“У зв’язку з надходженням інформації від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки невстановлених осіб від імені керівництва Державної служби України з питань праці з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом, наголошуємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до керівництва та працівників служби”, – йдеться в повідомленні.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії в Держпраці просять повідомляти за номером телефону 044-248-74-35 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  Олександр Гарбар) та в правоохоронні органи.

Дізнатися чи потрапила ваша компанія в графіки планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс можна протестувати тут.

Посилення контролю за оформленням працівників: кого Держпраці перевірить в першу чергу

Спробуйте комплексне рішення LIGA360 та отримайте єдиний інструмент командного управління для всієї компанії зі знижкою до 50%. LIGA360 пропонує безліч переваг:

– Обговорення, аналіз і контроль зовнішніх ризиків і критичних змін

– Ефективна віддалена робота усієї команди

– Ключова бізнес-інформація для правильних рішень

– Єдиний інформаційний простір

Встигніть оформити замовлення за найвигіднішими умовами.

Дізнайтесь більше про комплексне рішення для всієї компанії від ЛІГА:ЗАКОН зі знижкою 50% за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *