До 1 грудня 2022 року відтерміновано запровадження нових правил авторозподілу судових справ

Запровадження нових правил авторозподілу судових справ відтерміновано до 1 грудня 2022 року.

Відповідне рішення № 403/0/149-22 “Про відтермінування набрання чинності змінами до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (в частині визначення особливостей автоматизованого розподілу судових справ)” 24 серпня 2022 року прийняв, після нарад і консультацій з керівниками органів та установ системи правосуддя, Голова Верховного Суду Всеволод Князєв.

Документом установлено, що відповідно до підпункту 6 пункту 56 розділу XII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону “Про судоустрій і статус суддів”, для забезпечення належної діяльності судів під час воєнного стану набрання чинності змінами до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (в частині визначення особливостей автоматизованого розподілу судових справ), унесеними рішеннями Вищої ради правосуддя від 25 січня 2022 року № 83/0/15 та від 22 лютого 2022 року № 166/0/15-22, відтерміновується до 1 грудня 2022 року.

Раніше у Державній судовій адміністрації зазначали, що рекомендували судам розпочати авторозподіл судових справ за новими правилами з 1 квітня 2022 року. Відповідні рекомендації було доведено до судів листом ДСА України № 15-2609/22. Вказані рекомендації залишаються чинними і саме ними слід керуватися після закінчення строку відтермінування нових правил авторозподілу судових справ.

За повідомленням пресслужби ДСА України

Потрібно знайти судове рішення за НПА чи контекстом? LIGA360 має 35 смарт-фільтрів для пошуку справ. Аналізуй судову практику в один клік.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *