До 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних

Повний перехід усіх медичних закладів країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в електронній формі відбудеться з 1 вересня 2021 року, а до 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Це означає, що з червня по серпень медичні заклади будуть формувати, як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності. Рішення про вид документу, який видається пацієнту для підтвердження його факту тимчасової непрацездатності прийматиме лікар, відповідно до вимог МОЗ», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відповідний наказ про «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» вже підписаний та пройшов експертизу Мін’юсту.

Форму листка непрацездатності можна знайти в модулі «Форми та бланки» ІПС «ЛІГА:ЗАКОН». Для того щоб ознайомитися з можливостями та наповненням ІПС «ЛІГА:ЗАКОН» детальніше, скроистайтеся тестом.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *