Добір до Етичної ради може бути зупинено ОАСК (доповнено)

Добір до Етичної ради може бути зупинено ОАСК (доповнено)

Добір до Етичної ради може бути зупинено ОАСК (доповнено)

Окружний адміністративний суд міста Києва просять зупинити дію Положення про проведення добору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів до Першого складу Етичної ради за квотою Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів  України № 46 від 21 вересня 2021 року.

Відповідна вимога міститься у заяві про забезпечення позову. Кодекс адміністративного судочинства України передбачає подання заяви про забезпечення позову до подання самого позову.

Заяву подано Олегом Ткачуком, вказано у повідомленні суду. Таке ім’я та прізвище має суддя Верховного Суду. Окружний адміністративний суд Києва вирішує питання наявності правових підстав щодо забезпечення позову.

Зі свого боку, суддя ВС Олег Ткачук заявив, що жодних позовів не подавав, а йдеться про спробу очорнити його ім’я напередодні виборів Голови Верховного Суду:

“Увага!
Небайдужі до чесності виборів Голови Верховного Суду громадяни намагаються мене напередодні виборів «замочити».
Доповідаю: я сухий! Ніяких позовів нікуди не подавав! Поважаю чесних суддів і зневажаю тих, хто давно вже не має права носити мантію!

Заяву до правоохоронних органів пишу! Друзів прошу поширити мій пост!”

Нагадуємо, що 23 жовтня о 10:00 повинно відбутися засідання Ради суддів України щодо розгляду пропозицій стосовно кандидатів до першого складу Етичної ради за квотою Ради суддів України.
Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *