ДП «СЕТАМ» відновило онлайн-аукціони з продажу майна

ДП «СЕТАМ» відновило онлайн-аукціони з продажу майна

Державне підприємство «СЕТАМ» відновило проведення електронних аукціонів у системі OpenMarket для сприяння розвитку та підтримання економіки країни. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Наразі аукціон починає реалізовувати майно, яке було виставлено на добровільний продаж. А саме банківські активи, майно фізичних та юридичних осіб.

Аукціони з продажу арештованого майна будуть поновлені згодом.

З метою відновлення електронних аукціонів з продажу майна фізичних та юридичних осіб, та зокрема продажу майна деяких банків, підприємством оновлено порядок добровільної реалізації майна, а саме Порядок реалізації майна шляхом проведення електронних торгів (добровільний продаж) та Правила проведення електронних торгів у формі редукціону.

Вказані правила значно спрощують взаємодію Замовника, Організатора та Переможця, оскільки заявки на реалізацію майна, протоколи на проведення електронних торгів можна буде подавати у вигляді електронних документів підписаних за допомогою електронного підпису. Крім цього, в період дії воєнного стану Замовник, з огляду на ситуацію, має право припинити електронний аукціон також направивши ДП «СЕТАМ» відповідне рішення в електронній формі.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.