Екс-суддю Апеляційного суду АР Крим судитимуть за держзраду

Екс-суддю Апеляційного суду АР Крим судитимуть за держзраду

Колишню суддю Апеляційного суду Автономної Республіки Крим судитимуть заочно за державну зраду.

Про це повідомляє прокуратура АР Крим та м. Севастополя, яка здійснювала процесуальне керівництво спеціального досудового розслідування.

До суду вже скеровано відповідний обвинувальний акт. Дії обвинуваченої кваліфіковано як державна зрада за частиною 1 статті 111 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Слідством встановлено

У 2014 році, після окупації півострова, обвинувачена перейшла на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта зайнявши посаду заступника голови «Євпаторійського міського суду Республіки Крим».

«Суддя» брала безпосередню участь у формуванні та організації роботи окупаційних судів, сприяючи таким чином окупації півострова. Окрім цього, надавала допомогу представникам держави-окупанта у переході судової системи України, що діяла в Криму, на відправлення правосуддя за законодавством рф» — повідомляють у прокуратурі АР Крим та м. Севастополя.

Своїми діями та рішеннями обвинувачена сприяла окупаційним органам влади у проведенні підривної діяльності проти України.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ Державного бюро розслідувань у м. Мелітополі.

Також читайте: Конкуренція на посаду члена ВРП складає 7,5 осіб на 1 вакансію

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.