Етична рада оприлюднить записи співбесід з членами ВРП після скасування воєнного стану

Етична рада оприлюднить записи співбесід з членами ВРП після скасування воєнного стану

Повний запис усіх співбесід з членами Вищої ради правосуддя (ВРП) буде оприлюднено одразу після завершення дії режиму воєнного стану в Україні.

Про це інформує Етична рада.

Нагадаємо, що 4 та 6 травня Етична рада провела співбесіди з членами ВРП. За клопотаннями усіх членів ВРП трансляція засідання зупинялася.

7 травня 2022 року, Етична рада, оголосила результати співбесід.

Три з чотирьох членів ВРП підтвердили можливість обіймати свої посади

«Рішення про проведення співбесіди без онлайн трансляції мотивоване дією режиму воєнного стану в Україні, а також необхідністю забезпечення безпеки осіб, які беруть участь в оцінюванні, інших осіб, інформація щодо яких може бути поширена під час співбесіди і необхідністю забезпечення захисту інформації та безпеки інтересів держави. Ці застереження є особливо суттєвими, адже вони стосуються діючих членів ВРП» — уточнюють в Етичній Раді.

Також Етична рада врахувала положення постанови КМУ № 263 від 12 березня 2022 року, надано вказівки щодо способів захисту інформації, що обробляється в інформаційному електронному просторі, і провела співбесіди без онлайн-трансляції та, одночасно, зберегла запис цих інтерв’ю.

«Рада дотримується принципів відкритості та прозорості у своїй роботі. Однак під час воєнного стану вважає своїм обов’язком не ставити під загрозу життя і здоров’я людей, а також інтереси держави та не розголошувати інформацію, що може бути використана російським агресором для завдання шкоди таким правам та інтересам» — наголосили у Етичній раді.

Також читайте: Оприлюднено оголошення про з’їзд суддів України

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.