Етична рада провела співбесіди з кандидатами до ВРП

Етична рада провела співбесіди з кандидатами до ВРП

Сьогодні, 27 травня 2022 року Етична рада продовжила проведення співбесіди з кандидатами до ВРП з кандидатами на посаду члена Вищої ради правосуддя. Метою співбесід є перевірка відповідності осіб критерію доброчесності.

Зокрема сьогодні співбесіди проведено з чотирма претендентами:

  • Оленою Заічко (суддя Харківського окружного адміністративного суду);
  • В’ячеславом Тальком (адвокат);
  • Романом Яроменком (старший детектив четвертого відділу третього підрозділу головного підрозділу детективів НАБУ);
  • В’ячеславом Тиховлісом (адвокат).

Нагадаємо, Етична рада вирішила, що у період дії воєнного стану всі співбесіди проводитимуться виключно дистанційно в режимі відеоконференцій.

На час проведення співбесід з усіма кандидатами трансляція засідання зупинялася.

Проте голова Етичної Ради Лев Кишакевич повідомив, що одразу після завершення режиму воєнного стану повні записи усіх проведених за цей час співбесід з кандидатами у ВРП будуть оприлюднені.

«Рада дотримується у своїй діяльності принципів відкритості та прозорості своєї роботи. Однак під час воєнного стану вважає своїм обов’язком не ставити під загрозу життя і здоров’я людей, а також інтереси держави та не розголошувати інформацію, що може бути використана російським агресором для завдання шкоди таким правам та інтересам» — наголосив пан Кишакевич.

Усім хто проходив співбесіду повідомлено, що обговорення, голосування та винесення остаточного рішення відбудеться на окремому засіданні Етичниї ради. Про час та місце його проведення кандидатів повідомлять додатково.

Нагадаємо, що до початку російського вторгнення Етична рада встигла провести співбесіди з 8 кандидатами до ВРП.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.