Фермерам розповіли, як пролонгувати договір оренди землі

Мін’юст у рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” представив черговий відеоролик на тему “Особливості пролонгації (поновлення) договору оренди земельної ділянки”.

Подивившись відеоролик, можна дізнатися в який термін орендар має повідомити орендодавця про намір укласти договір на новий строк і що робити у разі смерті орендодавця до закінчення строку дії договору. Звертається також увага, що орендар згідно за законом має переважне право на поновлення договору оренди.

Також можна буде дізнатися, що робити орендарю, якщо власник ділянки переукладатиме договір з новим орендарем на тих же умовах і як оскаржити такий договір.

Зверніть увагу, що убезпечити свою землю можна контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна. У цьому Вам допоможе SMS- маяк Земля, який забезпечує інформування про початок і хід реєстраційної процедури щодо земельних ділянок, а перевірити інформацію про свого контрагента Ви можете, зареєструвавшись у системі перевірки і моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Сервіс дозволяє здійснити пошук інформації про Ваших партнерів – як фізичних, так і юридичних осіб.

Мін’юст вже розповів українцям як здати землю в оренду і не стати жертвою недобросовісних фермерів, а також роз’яснив нюанси визнання договору оренди землі недійсним

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *