Funny legal news від «Юридичної практики» за 21.01.2022

Funny legal news від «Юридичної практики» за 21.01.2022

Робочий тиждень добігає завершення, тому пропонуємо добірку цікавих та дещо курйозних новин Funny legal news від «Юридичної практики».

Покарано поліцейських, які відмовилися від виклику на пограбування заради полювання в Pokemon Go

У Лос-Анджелес два американські поліцейські, які замість того, щоб реагувати на виклик про пограбування, вирушили на полювання за покемонами, були звільнені.

Луїс Лозано та Ерік Мітчелл подорожували вулицями у пошуках фантастичних істот у грі для смартфонів з доповненою реальністю, як свідчать документи, вони зловили рідкісного Snorlax, а також важкоуловимого Togetic, — але не злочинців.

Запис їхньої розмови в машині засвідчив, що вони чули виклик про необхідність прибути за викликом до лос-анджелеського універмагу, але натомість вирішили поїхати далі, граючи в гру.

Обом чоловікам було пред’явлено численні обвинувачення у порушенні дисципліни. Вони визнали, що не відреагували на дзвінок про пограбування під час інциденту у квітні 2017 року, але заперечували, що грали у гру Pokemon Go.

Під час розгляду дисциплінарної справи вони наполягали на тому, що просто обговорювали гру, та заперечували проти звільнення.

Проте апеляційний суд Каліфорнії не повірив їхнім поясненням і визнав їх звільнення законним. Відповідні документи було опубліковано в січні цього року.

Нагадаємо, що гра Pokemon Go була популярною з середини 2010-х років: мільйони людей у всьому світі «приклеїлися» до своїх смартфонів у пошуках фантастичних істот. Популярність гри була настільки велика, що кілька військових об’єктів попереджали військовослужбовців про небезпеку гри на базах, у тому числі поблизу злітно-посадкових смуг.

Кім Кардаш’ян може виступити як адвокат у своїй першій справі проти свого чоловіка

Кім Кардаш’ян, яка нещодавно склала іспит на адвоката, може виступити як адвокат у першій справі проти свого чоловіка Каньє Веста щодо встановлення опіки над їхніми чотирма дітьми. Шанувальники Кім і Каньє припускають, що в майбутньому подружжя може бути втягнутим у важкий процес розлучення та встановлення опіки над їхніми дітьми.

Це сталося після того, як репер заявив, що, коли він забирав дочку Норт, охорона не пустила його в будинок Кардаш’ян. Каньє, у якого четверо спільних дітей з Кім, заявив, що охорона заважає йому у спілкуванні з дітьми.

Новаку Джоковичу анулювали австралійську візу перед Australian Open за спробу уникнути вакцинації від COVID-19

16 січня 2022 року колегія з трьох суддів округу Вікторія Федерального суду Австралії одноголосно підтримала рішення міністра імміграції Алекса Хоука анулювати візу Новака Джоковича. Це створило підстави для негайного видворення легенди. Він є 20-кратним чемпіоном турнірів Великого шолома та дев’ятикратним чемпіоном Australian Open/

Джокович приїхав до Мельбурна для участі у Відкритому чемпіонаті Австралії. Він був одним з невеликої групи гравців, яким надали медичне звільнення від обов’язкової вакцинації проти COVID-19. Це рішення погодили Tennis Australia та Департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення штату Вікторія. Рішення викликало обурення серед тенісних уболівальників та широкого загалу в Австралії, оскільки його вважали нетиповим.

На початку цього місяця Джоковича було затримано Австралійськими прикордонними силами. Ті визначили, що спортсмен не дотримався вимог в’їзду, встановлених для невакцинованих осіб. У зв’язку з цим:

  • його віза була негайно анульована,
  • він кілька днів перебував у готелі Park Hotel, де утримуються іммігранти.

Проте суд скасував це рішення, посилаючись на порушення процедури:

  • уряд не надав Джоковичу час для зв’язку зі своїми адвокатами та
  • представниками тенісної влади перед допитом.

У подальшому Джокович визнав, що він дав неправдиві свідчення під присягою про те, що у грудні він перехворів на COVID-19 та про дотримання відповідних протоколів ізоляції.

Після відкриття цієї обставини Хоук повторно скасував візу Джоковича. Джокович негайно звернувся з апеляцією, щоб скасувати це рішення Хоука. Колегія з трьох суддів федерального суду одноголосно відхилила апеляцію Джоковича і підтримала рішення Хоука. Мотиви їхнього рішення будуть опубліковані пізніше.

 

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *