Голова ВРУ наголосив, що Парламент за необхідності працюватиме 24/7

Голова ВРУ наголосив, що Парламент за необхідності працюватиме 24/7

Український Парламент працює наразі в штатному режимі, а за необхідності зможе працювати й у цілодобовому. Про це заявив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

Він закликав громадян зберігати спокій та не піддаватися паніці, а народним депутатам – зберігати єдність і скоординовано працювати.

«Треба відкласти політичні бачення і слогани, гуртуватися, щоби за необхідності ми могли ухвалювати необхідні для безпеки рішення. Верховна Рада працює постійно у штатному режимі, а за необхідності – 24/7, щоби забезпечити виконання всіх функцій, покладених на Парламент», – наголосив Руслан Стефанчук.

Голова Парламенту України звернувся до керівників фракцій та груп із проханням забезпечити присутність народних депутатів на робочих місцях.

Також очільник українського Парламенту поінформував, що найближчим часом буде зареєстрований проєкт постанови про звернення Верховної Ради до ООН, Європейського Парламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, урядів та парламентів світу у зв’язку з ескалацією Росії та безпековою ситуацією навколо України. Руслан Стефанчук додав, що депутати мають розглянути постанову якнайшвидше.

«Хочу подякувати всім нашим партнерам, які в непростий час висловлюють солідарність з українським Парламентом та українським народом. Хочу звернутися до парламентаріїв інших країн світу з тим, щоби вони не стояли осторонь цих процесів. Ми відкриті до міжпарламентського діалогу з нашими колегами та готові спілкуватися у режимі 24/7», – підкреслив Руслан Стефанчук.

Чого чекати від поточного парламентського тижня

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп наголосив на необхідності 15 лютого затвердити порядок денний сьомої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.

За його словами, комітетами пропонується включити до порядку денного сьомої сесії понад 1900 законопроєктів. 31 проєкт законів визначені Президентом України як невідкладні.

Голова Парламенту України закцентував і на необхідності затвердити План законопроєктної роботи Верховної Ради України на 2022 рік. Крім того, Руслан Стефанчук повідомив, що цього тижня має відбутися візит до України представників Сейму та Сенату Польщі.

«Цього тижня заплановано візит делегації на чолі з Віцемаршалком Сейму Польщі Ришардом Терлецьким та Маршалком Сенату Польщі Томашем Гродським», – поінформував Голова Парламенту України.

Також Руслан Стефанчук анонсував зустрічі керівництва Парламенту, голів профільних комітетів з родинами загиблих військовослужбовців та Героїв Небесної Сотні.

У п’ятницю Верховна Рада планує розширити годину запитань до Уряду до двох годин і заслухати доповіді Прем’єр-міністра України, Міністра оборони й Міністра фінансів України, «щоби вони надали інформацію про забезпечення фінансовими ресурсами невідкладних питань та питань обороноздатності України».

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *