Голова ВРУ підписав Розпорядження №502 про Науково-консультативну раду при Голові ВРУ

Голова ВРУ підписав Розпорядження №502 про Науково-консультативну раду при Голові ВРУ

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав Розпорядження №502 про Науково-консультативну раду при Голові Верховної Ради України

З метою забезпечення наукового супроводу діяльності Верховної Ради України:

  1. Утворити Науково-консультативну раду при Голові Верховної Ради України (далі – Науково-консультативна рада).
  2. Затвердити персональний склад Науково-консультативної ради (додаток 1).
  3. Затвердити Положення про Науково-консультативну раду (додаток 2).
  4. Апарату Верховної Ради України вирішити питання щодо організаційного, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення діяльності Науково-консультативної ради.

Науково-консультативна рада при Голові Верховної Ради України  – це консультативно-дорадчий орган, що функціонує для залучення висококваліфікованих фахівців у сфері права до законопроектної роботи, підготовки наукових висновків з питань діяльності Верховної Ради України, які потребують наукового забезпечення.

Науково-консультативна рада утворюється з числа висококваліфікованих фахівців у сфері права, які погодилися брати участь в її роботі. Членом Науково-консультативної ради може бути фахівець, який має науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), адвокат, суддя у відставці.

До складу Науково-консультативної ради входять голова, заступник голови, вчений секретар та інші члени. Науково-консультативну раду очолює Голова Верховної Ради України. Заступник голови та вчений секретар обираються на першому засіданні Науково-консультативної ради більшістю голосів від присутніх на цьому засіданні її членів.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.