Як іноземні юридичні фірми підтримують Україні (оновлюється)

Як іноземні юридичні фірми підтримують Україні (оновлюється)

Після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України всі небайдужі висловлюють свою позицію щодо війни в Україні. Про перегляд співпраці та зв’язків з рф уже заявили:

  • The Norton Rose Fuullbright
  • Magic Circle Law firm
  • Baker McKenzie
  • Allem & Overy
  • Sidley Austin

Слова підтримки редакція «Юридичної практики» та Ukrainian Journal of Business Law отримують безпосередньо:

  • Zaiwalla&Co:

«Жорсткі санкції, які вводяться проти росії багатьма країнами, зрозумілі й виправдані. Щоб ці зусилля були ефективними, я вітаю план уряду Великобританії націлити на людей, близьких до російського уряду. Я так само схвалюю його намір переконатися, що будь-які особи або компанії, які підпадають під санкції, не зможуть обійти ці санкції, використовуючи податкові гавані Великобританії» — йдеться у заяві Сайроша Завайли.

Загальна відмові від роботи з російськими капіталами

The Guardian повідомляють, що юридичні фірми та піар-компанії, які намагаються запобігти попаданню російських олігархів під санкції Великобританії, самі можуть потрапити під обмеження.

Один із найбільших реєстратор доменів Namecheap розіслав повідомлення своїм клієнтам повідомлення про те, що вони припиняють обслуговувати користувачів із росії.

Sidley Austin  припиняє лобістські відносини з російськими банками. Група ВТБ більше не є їх клієнтом через санкції США.

Вашингтонська фірма Venable також підтвердила вчора про те, що не надають послуги для СберБанк та інших.

Читайте також про початок розслідування злочинурф в Україні.

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.