Як розширити можливості юристів, рієлторів, страховиків, журналістів за допомогою пошукової системи по нерухомості?

Як розширити можливості юристів, рієлторів, страховиків, журналістів за допомогою пошукової системи по нерухомості?

Багато років тому коли я лише починав свою кар’єру, нудної і монотонної роботи було багато. Найбільше часу займала робота з документами, пошук необхідної інформації в десятках реєстрів, розсилання запитів, щоб підтвердити ті чи інші дані – і все для того, щоб робити свою справу добре. Зараз використання нових технологій дозволяє кардинально змінити як спосіб роботи, так і зменшити витрачений час на монотонні задачі.

СТАРТАП: MONITOR.ESTATE – Юридичний онлайн аудит об'єктів нерухомості

Автоматизація перемагає

У кожному з нас є Плюшкін, який накопичує зібрану інформацію, а що як вона знадобиться для іншого клієнта? Проте різні клієнти ставлять для вирішення інакші задачі, а стоси непотрібних паперів накопичуються як на робочому столі, так і в теках на комп’ютері. Нещодавно знайшов у себе дані про забудовника, які збирав для клієнта ще в 2011 і скористався ними тільки один раз – для вирішення задачі цього клієнта, до слова забудовник вже давно припинив будувати.

Зібрані дані швидко втрачають актуальність, або з’являються нові подробиці і оновлювати їх вручну – марна трата часу. Інша справа коли хтось за тебе, збере в одному місці інформацію і постійно буде ї оновлювати, таким чином пошук потрібних даних скорочується з кількох годин до декількох хвилин.

Саме це ми і зробили в новій пошуковій системі по нерухомості Pro.Monitor.Estate – із семи держреєстрів зібрали в одному місці дані, які оновлюються автоматично. В чому переваги?

  • система опрацьовує великі масиви відкритих даних з державних реєстрів і надає їх у зручному форматі;

  • пов'язані між собою документи погруповані завдяки цьому зручно шукати інформацію як про забудовника так і про об'єкт нерухомості;

  • потрібні документи завжди доступні з комп'ютера, телефону, планшета і завжди під рукою – в офісі, в машині, вдома, у відрядженні, у відпустці, на тумбочці біля ліжка.

Legal Tech: Monitor.Estate запустив сервіс для спрощення аналізу документів і учасників будівництва

Більше інструментів – ширші можливості

Можна як і раніше збирати по крихті інформацію з різних регістрів і даремно витрачати час на ті задачі, які легко виконує автоматизована система. Pro.Monitor.Estate збирає і пов'язує дозвільні та декларативні документи про об'єкт будівництва, а також надає інформацію про його учасників. Це означає що юристу, рієлтору, брокеру, страховику, журналісту для отримання необхідних документів про об'єкт нерухомості чи забудовника не потрібно витрачати кілька годин.

Для того, щоб знайти потрібну інформацію достатньо знати хоча б один параметр для пошуку: адресу будівництва, кадастровий номер, ПІБ підрядника чи замовника. Сервіс згрупує пов'язані між собою документи, а також підтягне іншу інформацію, наприклад дані про замовників, підрядників, девелоперів, проектувальників.

З допомогою Pro.Monitor.Estate юристи можуть швидко шукати дані про об'єкт нерухомості чи пропонувати готові рішення клієнтам, які потребують послуги щодо оформлення дозвільних документів, або захисту в суді. Ріелтори, брокери та страховики маючи дані по об’єкту нерухомості – швидше можуть оцінити потенційні ризики співпраці із забудовником, оцінити ризики та перспективи інвестування у нерухомість. Журналісти на основі даних сервісу можуть робити розслідування скандальних або підозрілих забудов, досліджувати тенденції ринку нерухомості та шукати ексклюзивні новини. До прикладу, згідно з даними Pro.Monitor.Estate, за літо 2021 року структурні підрозділи ДАБІ (тепер ДІАМ) видали 1086 сертифікатів про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що на 82 штуки більше, ніж за цей же період минулого року.

І це не весь перелік, можливостей які надає Pro.Monitor.Estate. Протестуйте сервіс самі, для цього потрібно зареєструватись – на пошту прийде ключ для безкоштовного доступу на 3 дні. Якщо сервіс стане у нагоді, після цього терміну можна оформити платну підписку. Для журналістів та НГО сервіс надається безкоштовно задля підтримки розголосу проблем у сфері нерухомості.

Підсумки

Майбутнє ключових гравців ринку нерухомості визначається інструментами, якими вони користуються у своїй роботі. Впровадження інноваційних технологій та автоматизація процесів – дозволяє ефективно використовувати час. Клієнти хочуть отримувати персоналізований підхід і якісні послуги, тому нехай механічні завдання робить система.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *